کاریوکاها cariocas مهمان برنامه فروردین

کاریوکاها cariocas: مهمان برنامه فروردین پنجشنبه لیلا اوتادی دورهمی مهران مدیری

کشور عزیزمان ایران در یک صورت شانس افزایش به دور بعد جام جهانی را دارد / شفر

سرمربی آلمانی تیم فوتبال استقلال عقیده دارد رمز افزایش کشور عزیزمان ایران به دور دوم جام جهانی پیروزی برابر مراکش است. شفر: کشور عزیزمان ایران ..

ادامه مطلب

منصوریان به ذوب اهن می آید؟

به گزارش خبرآنلاین، بعد از اینکه ذوب آهن با یک سرمربی استقلالی قطع همکاری کرد، گویا به دنبال این است که یک استقلالی دیگر را به اصفهان ببرد. ..

ادامه مطلب

مسی و سوارس عالی ترین زوج ۲۰۱۸

به گزارش ایسنا و به نقل از موندو دپورتیوو، بارسلونا شنبه شب در هفته سی ام لالیگا برابر سویا قرار داده شد و تا دقیقه ۵۰ با نتیجه ۲ بر صفر از میز..

ادامه مطلب

بازیکنان داخلی‌مان آماده حضور در جام‌جهانی نیستند / کی روش

سرمربی تیم ملی فوتبال گفت: دوست داشته باشید یا نه بازیکنان داخلی آماده حضور در جام جهانی نیستند. اگر آنها تا جام جهانی تمرینات با کیفیتی انجام ندهند..

ادامه مطلب

پیراهنی که طلسم شده است است! , وجه اشتراک استقلال و پرسپولیس

در استقلال و بعد از فرهاد مجیدی شماره “7” جهت هیچ بازیکنی خوش‌یمن نبوده و این عنوان در سنگر رقیب یعنی پرسپولیس هم صادق است.  ..

ادامه مطلب

بیانات دبیرکل AFC بر خلاف مصوبات هیات رییسه است / افتخاری

مدیرعامل استقلال به برگزار نشدن بازی تیمش برابر الهلال در عربستان تصویر العمل نشان داد. افتخاری: بیانات دبیرکل AFC بر خلاف مصوبات هیات رییسه..

ادامه مطلب

کارت مربیگری صادر نشود از سکو تیم را هدایت می‌کنم/ نیامده‌ام که جهت هر لحظه بمانم ، کریمی

سرمربی تیم فوتبال نفت طلاییه پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: در وقت کوتاهی که داشتم زیاد روی پرسشها معنوی و روانی کار کردم.  کریمی: کا..

ادامه مطلب

با نیرنگ پول بازیکن را نمی‌دهند،انتظار پاداش هم دارند/ فدراسیون برابر بی‌قانونی‌ها بایستد ، دایی

سرمربی تیم فوتبال سایپا می‌گوید رساندن فریاد به گوش فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا کار آسانی است ولی فدراسیون باید خودش برابر زیاده‌خواهی‌ها و بی‌قانون..

ادامه مطلب

سهمیه‌بندی قاره‌ها مشخص شد، سهم آسیا 8.5 تیم ، جام‌جهانی 2026، با 48 تیم

کنگره فیفا امروز در بحرین تعداد تیم‌های شرکت کننده در جام‌جهانی 2026 و سهمیه‌بندی این مسابقه های را تصویب کرد. جام جهانی 2026، با 48 تیم..

ادامه مطلب