کاریوکاها cariocas مهمان برنامه فروردین

کاریوکاها cariocas: مهمان برنامه فروردین پنجشنبه لیلا اوتادی دورهمی مهران مدیری

در شرایط فعلی، فکر کردن به بعضی پرسشها حاشیه‌ای بچگانه است / سیدحسن خمینی

سید حسن خمینی با اشاره به دعواهای سیاسی جناح چپ و راست، گفت: جهت عبور از این انشقاق، دلیری مورد نیاز است.  سیدحسن خمینی: در شرایط فعل..

ادامه مطلب

اختلاس در اداره کل راه و شهرسازی کرمان/ بازداشت 10 نفر در گمرکات کشور ، دادگستری کرمان

این عنوان در کرمان کشف و مشخص شد کارشناسان این اداره مشمول این اوضاع بوده و تعداد از کارمندان گمرک در شهرستان کرمان و مرتبطین آنها در سیرجان و بوشهر شن..

ادامه مطلب

روحانیان راست و چپ بعد از ۳۰سال، گردهم می‌آیند؟

سخنگوی جامعه روحانیت مبارز سر یک بحث قدیمی را باز کرد. او از مذاکراتی گفت که با وجود فضای جدیدی که در کشور ایجاد شده، می‌توانست اتفاق مبارکی را بین دو..

ادامه مطلب

انتقادی که سرخوردگی اجتماعی ایجادکند بد است/ حرف زیباکلام جهت کناررفتن جهانگیری را قبول ندارم ، مرعشی

قرار بود راجع به «پشیمان» بودن یا نبودن از رأی دادن به روحانی با او صحبت کنیم. زبانش معمولا به شوخی باز است و گاهی جدی هایی را در بین همین شوخی ها مطر..

ادامه مطلب

دستگیری 40 داعشی در آذربایجان غربی به وسیله وزارت اطلاعات

سرتیم های این عنصرهای تروریستی قصد انجام عملیات در شب های قدر را داشتند که با هوشیاری اطلاعات آذربایجان غربی به موقع در نطفه خفه شدند. دستگیری..

ادامه مطلب

25 یار غار احمدی‌نژاد در ستاد رئیسی

یک گفتگوی کوتاه و یک درخواست از سوی حجت الاسلام رئیسی بعد از آخر دومین مناظره تلویزیونی. درخواستی که باعث شد عده ای به او حق بدهند و عده دیگر هم خواستار پیگیری..

ادامه مطلب

قالیباف راجع به فعالیت‌های فرزندش توضیح دهد / وکیلی

سخنگوی ستاد انتخاباتی حسن روحانی با اشاره به طرح اتهاماتی علیه یکی از وزرای دولت خواستار ارائه توضیحاتی از سوی محمدباقر قالیباف راجع به فعالیت‌های فرزندش شد. ..

ادامه مطلب