کاریوکاها cariocas مهمان برنامه فروردین

کاریوکاها cariocas: مهمان برنامه فروردین پنجشنبه لیلا اوتادی دورهمی مهران مدیری

با پوتین راجع به بازگشت آوارگان سوری به کشورشان صحبت کردیم / جهت عربستان و مصر

نخست‌وزیر دولت پیشبرد امور لبنان بعد از دیدار با رئیس‌جمهور روسیه، در صفحه توئیتر خود مباحث مطرح شده است در این دیدار را تشریح کرد. وی نوشت: با پوتین ر..

ادامه مطلب

۶ کشته و ۲۰زخمی ، انفجار و درگیری مسلحانه در جلال‌آباد افغانستان

انفجار و درگیری مسلحانه در شهر جلال‌آباد افغانستان دست کم ۶ کشته و ۲۰ زخمی در پی داشت. انفجار و درگیری مسلحانه در جلال آباد افغانستان/ ۶ کشته و ۲۰..

ادامه مطلب

پوتین خواهان خویشتن‌داری و مذاکراه میان فلسطین و اسرائیل شد

رئیس‌جمهور روسیه در گفتگوی تلفنی با همتای ترکیه‌ای خود طرف‌های فلسطینی و اسرائیلی را به خویشتن‌داری و مذاکره فراخواند. پوتین خواهان خویشتن دار..

ادامه مطلب

قدس در نهایت میان اسرائیل و فلسطین به اشتراک گذاشته شود! / ترزا می

نخست وزیر انگلیس در آستانه اقدام احتمالی ترامپ در به رسمیت شناختن بیت‌ المقدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی گفت: قدس در نهایت میان اسرائیل و فلسطین به اشتراک..

ادامه مطلب

گمانه‌زنی‌ها راجع به احتمال عوض کردن وزیر خارجه انگلیس

ترزا می، نخست وزیر انگلیس در اظهاراتی، به طور ضمنی به احتمال عوض کردن بوریس جانسون، وزیر امور خارجه این کشور اشاره کرد.  گمانه زنی ها ر..

ادامه مطلب

بیانات تکان دهنده زنی که از دست ارتش میانمار فرار کرد ، تجاوز گروهی به زنان مسلمان روهینگیا

گروهی از زنان قربانی تجاوز گروهی نظامیان ارتش میانمار در گفتگو با شبکه خبری الجزیره تجربه غم‌انگیز خود را بازگو کردند که مهر باطلی است بر ادعای دولت میا..

ادامه مطلب

قدرت‌های اتمی معاهده منع تسلیحات هسته‌ای را امضاء نکردند

مراسم امضای معاهده منع تسلیحات هسته‌ای در مقر شرکت ملل متحد در نیویورک روز چهارشنبه برگزار شد. براساس گزارشات ۵۰ کشور این معاهده را امضاء کردند.  ..

ادامه مطلب

ترامپ هیچ صحبتی راجع به اخراج مولر نکرده است / مشاور ارشد کاخ سفید

کلیان کانوی، مشاور ارشد کاخ سفید در مصاحبه‌ای گفت، دونالد ترامپ تاکنون بحثی راجع به اخراج باب مولر، بازرس خاص پرونده تبانی کمپین انتخاباتی ترامپ با ..

ادامه مطلب