کاریوکاها cariocas مهمان برنامه فروردین

کاریوکاها cariocas: مهمان برنامه فروردین پنجشنبه لیلا اوتادی دورهمی مهران مدیری

گت بلاگز اخبار کنکور و دانشگاه فردا شب آخرین مهلت گزینش رشته کنکور دکتری

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور گفت: مهلت گزینش رشته در آزمون دکتری «Ph.D» (نیمه‌متمرکز) سال ۹۶، چهارشنبه ۱۳ اردیبهشت آخر می یابد و تاکنون ۳۳ درصد از افراد مجاز

فردا شب آخرین مهلت گزینش رشته کنکور دکتری

فردا شب آخرین مهلت گزینش رشته کنکور دکتری

عبارات مهم : دانشگاه

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور گفت: مهلت گزینش رشته در آزمون دکتری «Ph.D» (نیمه متمرکز) سال ۹۶، چهارشنبه ۱۳ اردیبهشت آخر می یابد و تاکنون ۳۳ درصد از افراد مجاز گزینش رشته کرده اند.

دکتر حسین توکلی در گفتگو با مهر افزود: از میان شرکت کنندگان در آزمون دکتری تعداد ۱۹۹ هزار و ۳۰۳ داوطلب مجاز به گزینش رشته شدند. که تاکنون تعداد ۶۵ هزار و ۹۸۰ نفر معادل ۳۳ درصد داوطلبان مجاز نسبت به تکمیل فرم گزینش رشته خود اقدام کرده اند که توصیه می شود سایر داوطلبان سریع تر نسبت به گزینش رشته خود اقدام کنند.

فردا شب آخرین مهلت گزینش رشته کنکور دکتری

وی افزود: داوطلبان مجاز به گزینش رشته جهت پذیرش در کدرشته محل های دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی به جز دانشگاه آزاد اسلامی تا چهارشنبه ۱۳ اردیبهشت ۹۶ می توانند به سایت شرکت سنجش مراجعه و با مطالعه دقیق دفترچه گزینش رشته، با رعایت ضوابط نسبت به گزینش ۵۰ کدرشته محل از میان کدرشته های تحصیلی (در صورت وجود ) به ترتیب اولویت علاقه در فرم گزینش رشته اینترنتی اقدام کنند.

توکلی افزود: از میان شرکت کنندگان در آزمون دکتری تعداد ۱۹۹ هزار و ۳۰۳ داوطلب مجاز به گزینش رشته شده است اند و تعداد ۷۵ هزار و ۱۴۸ داوطلب مجاز به گزینش رشته کدرشته محل های دوره روزانه و سایر دوره ها و تعداد ۱۲۴ هزار و ۱۵۵ داوطلب منحصرا مجاز به گزینش کدرشته های تحصیلی از سایر دوره های آموزش عالی (به جز دوره روزانه) شدند.

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور گفت: مهلت گزینش رشته در آزمون دکتری «Ph.D» (نیمه‌متمرکز) سال ۹۶، چهارشنبه ۱۳ اردیبهشت آخر می یابد و تاکنون ۳۳ درصد از افراد مجاز

مشاور عالی شرکت سنجش افزود: داوطلبان باید با توجه به اصلاحات دفترچه گزینش رشته و تغییرات ظرفیت پذیرش که از روز شنبه ۹ اردیبهشت ماه بر روی سایت شرکت سنجش انتشار یافته هست، نسبت به تکمیل فرم خود اقدام کنند.

توکلی اظهار داشت: ظرفیت پذیرش دانشجوی دکتری در دوره های روزانه و سایر دوره های دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی دولتی پیش از این ۱۴ هزار و ۴۱۴ نفر اعلام شده است بود که با توجه به تغییرات اعلام شده، ظرفیت تازه به ۱۴ هزار و ۵۳۷ نفر زیاد کردن یافت. این ظرفیت بدون احتساب ظرفیت پذیرش در دانشگاه آزاد اسلامی است.

وی تاکید کرد: داوطلبان مجاز به گزینش رشته علاقمند به گزینش کدرشته های تحصیلی دانشگاه آزاد، باید جهت گزینش رشته به سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد مراجعه کنند و بر اساس دفترچه های این دانشگاه، نسبت به تکمیل فرم گزینش رشته خود اقدام کنند.

فردا شب آخرین مهلت گزینش رشته کنکور دکتری

مشاور عالی شرکت سنجش یادآور شد: اسامی معرفی شدگان دارای حدنصاب به منظور شرکت در مرحله دوم ( مصاحبه، بررسی سوابق علمی و پژوهشی و…) همراه با برنامه زمانی مراجعه به دانشگاه های مجری در هفته اول خرداد ماه ۹۶ از طریق پایگاه اطلاع رسانی این شرکت منتشر خواهد شد.

واژه های کلیدی: دانشگاه | دانشگاه | داوطلبان | پذیرش دانشجو | اخبار کنکور و دانشگاه

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs