کاریوکاها cariocas مهمان برنامه فروردین

کاریوکاها cariocas: مهمان برنامه فروردین پنجشنبه لیلا اوتادی دورهمی مهران مدیری

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات مسی و سوارس عالی ترین زوج ۲۰۱۸

به گزارش ایسنا و به نقل از موندو دپورتیوو، بارسلونا شنبه شب در هفته سی ام لالیگا برابر سویا قرار داده شد و تا دقیقه ۵۰ با نتیجه ۲ بر صفر از میزبانش عقب بو

مسی و سوارس عالی ترین زوج ۲۰۱۸

مسی و سوارس عالی ترین زوج ۲۰۱۸

عبارات مهم : بازیکن

مهاجم آرژانتینی و اروگوئه ای بارسلونا عالی ترین زوج خط حمله در سال ۲۰۱۸ بودند.

به گزارش ایسنا و به نقل از موندو دپورتیوو، بارسلونا شنبه شب در هفته سی ام لالیگا برابر سویا قرار داده شد و تا دقیقه ۵۰ با نتیجه ۲ بر صفر از میزبانش عقب بود ولی با حضور لیونل مسی توانست شکست را به تساوی تبدیل کند. ستاره آرژانتینی دوباره معجزه کرد و گل مساوی را به ثمر رساند و مورد تمجید دنیا فوتبال قرار گرفت. با این حال لوییس سوارس نیز در کسب یک امتیاز نقش مهمی داشت. مهاجم اروگوئه ای گل نخست بارسلونا را به ثمر رساند. دوباره زوج خط حمله آبی اناری ها نشان داد که بیش از هر وقت دیگر تعیین کننده هستند.

مسی و سوارس در سال ۲۰۱۸ آمار گلزنی خیلی خوبی را به ثبت رساندند. هیچ زوجی در خط حمله نه در اروپا و نه در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا مانند آنها عمل نکرده است.

مسی و سوارس عالی ترین زوج ۲۰۱۸

مهاجم آرژانتینی از ژانویه تا به امروز ۱۷ گل به ثمر رساند و بازیکن اروگوئه ای ۱۵ بار دروازه حریفان را باز کرد یعنی دو بازیکن ۳۲ گل به ثمر رساندند. نزدیک ترین زوج به آنها کریستیانو رونالدو و کریم بنزما هستند که ۲۵ بار دروازه حریفان را باز کردند. مهاجم پرتغالی به تنهایی ۲۱ گل به ثمر رسانده است یعنی چهار گل بیش از مسی. از طرفی بنزما تنها چهار بار توانسته است دروازه حریفان را باز کند. بعد از آنها زوج لیورپول و بایرن به لطف درخشش محمد صلاح و مارک لواندوفسکی قرار دارند. هر دو مهاجم ۱۴ گل به ثمر رساندند.

گونسالو ایگواین، برترین گلزن یوونتوس تنها دو گل با آنها فاصله دارد. سرخیو آگوئرو بهتر از آنان عمل کرده و ۱۵ گل به ثمر رسانده است ولی مسئله مهاجم آرژانتینی این است که گابریل خسوس آمار گلزنی خوبی در منچسترسیتی نداشته است.

به گزارش ایسنا و به نقل از موندو دپورتیوو، بارسلونا شنبه شب در هفته سی ام لالیگا برابر سویا قرار داده شد و تا دقیقه ۵۰ با نتیجه ۲ بر صفر از میزبانش عقب بو

بارسلونا از نخستین بازی اش در سال تازه (چهارم ژانویه برابر سلتاویگو در کوپا دل ری) ۴۶ گل به ثمر رسانده است که ۳۲ گل به مسی و سوارس تخصیص داده شده است دارد. ایوان راکیتیچ و فیلیپ کوتینیو با سه گل در فاصله زیادی با این دو بازیکن قرار دارند.

واژه های کلیدی: بازیکن | اروگوئه | بارسلونا | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs