کاریوکاها cariocas مهمان برنامه فروردین

کاریوکاها cariocas: مهمان برنامه فروردین پنجشنبه لیلا اوتادی دورهمی مهران مدیری

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات با نیرنگ پول بازیکن را نمی‌دهند،انتظار پاداش هم دارند/ فدراسیون برابر بی‌قانونی‌ها بایستد ، دایی

سرمربی تیم فوتبال سایپا می‌گوید رساندن فریاد به گوش فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا کار آسانی است ولی فدراسیون باید خودش برابر زیاده‌خواهی‌ها و بی‌قانونی‌ها بایست

با نیرنگ پول بازیکن را نمی‌دهند،انتظار پاداش هم دارند/ فدراسیون برابر بی‌قانونی‌ها بایستد ، دایی

دایی: با نیرنگ پول بازیکن را نمی دهند،انتظار پاداش هم دارند/ فدراسیون برابر بی قانونی ها بایستد

عبارات مهم : میلیون

سرمربی تیم فوتبال سایپا می گوید رساندن فریاد به گوش فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا کار آسانی است ولی فدراسیون باید خودش برابر زیاده خواهی ها و بی قانونی ها بایستد.

به گزارش ایسنا، علی دایی با گلایه از شرایط فصل نقل و انتقالات اظهار کرد: در مقررات نقل و انتقالات کشور عزیزمان ایران بندی وجود دارد که بر اساس آن اگر بازیکن یا مربی در آخر فصل کمتر از پنجاه درصد مبلغ قراردادش را دریافت کرده باشد می تواند یکطرفه قراردادش را فسخ کرد.

با نیرنگ پول بازیکن را نمی‌دهند،انتظار پاداش هم دارند/ فدراسیون برابر بی‌قانونی‌ها بایستد ، دایی

البته اطلاع موثق دارم هنگامی که این مقررات جهت بازبینی به فیفا ارسال شده است نسبت به آن ایراد جدی مطرح کرده و پرسیده اند اگر بازیکن یا مربی فقط یکسال قرارداد داشت این بند به چه درد او می خورد؟ فیفا جهت ممانعت از ترویج برده داری در مقررات خود بندی دارد که اگر یک ماه حقوق بازیکن و مربی به تعویق بیافتد یا یک ماه از وقت یکی از اقساط پرداختی بگذرد و پرداخت صورت نگیرد حق فسخ جهت بازیکن و مربی ایجاد می شود و تاکید دارد همه فدراسیون ها هم باید این بند را در مقررات داخلی خود بگنجانند.

وی افزود: حالا تیم هایی که یکسال با فریب و حیله و نیرنگ به هر دلیلی حق بازیکن و مربی را نادیده گرفته اند انتظار دارند قانون هم به کمک آنها بیاید بابت این خلف وعده ها به آنها پاداش هم بدهد و به عنوان نمونه بازیکنی که قراردادش دویست میلیون بوده و سی میلیون گرفته بابت جدایی پانصد میلیون هم به کلوب بدهد. این یعنی ترویج روشی که دوست ندارم نام عامیانه آن را بگویم.

سرمربی تیم فوتبال سایپا می‌گوید رساندن فریاد به گوش فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا کار آسانی است ولی فدراسیون باید خودش برابر زیاده‌خواهی‌ها و بی‌قانونی‌ها بایست

دایی ادامه داد: در طول فصل اعلام شد اعتصاب، نظم لیگ را به هم می زند و همه هم تلاش کردند با خواسته های فدراسیون همراهی کنند ولی از این به بعد انتظار از مردها تاج، بهاروند، تورک، وثوق احمدی و براتی که دو عزیز آخر در کنفدراسیون فوتبال آسیا صاحب منصب هستند و رویه های بین المللی را به خوبی می دانند این است که برابر زیاده خواهی ها و بی قانونی ها بایستند و عمل به قانون و مقررات را مانند هر لحظه در دستور کار قرار دهند.

رساندن فریاد به گوش ای اف سی و فیفا کار راحت ای است ولی انتظار ما این است این گره با سر پنجه قانون و مقررات مصوب خود فدراسیون در کشور عزیزمان ایران باز شود و لابی های پشت پرده یا خودرایی افراد ناآگاه که خود را به اشتباه دارای قدرت تصمیم گیری جهت کل فوتبال موثر واقع نشود. فعلا منتظر می مانیم.

واژه های کلیدی: میلیون | بازیکن | فوتبال | کنفدراسیون آسیا | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs