کاریوکاها cariocas مهمان برنامه فروردین

کاریوکاها cariocas: مهمان برنامه فروردین پنجشنبه لیلا اوتادی دورهمی مهران مدیری

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری جرج کلونی و همسرش به کودکان مهاجر کمک مالی کردند

بازیگر مشهور آمریکایی و همسرش جهت کمک به کودکان مهاجر ۱۰۰ هزار دلار اهدا و به سیاست‌های مهاجرتی ترامپ اعتراض کردند. 

جرج کلونی و همسرش به کودکان مهاجر کمک مالی کردند

جرج کلونی و همسرش به کودکان مهاجر کمک مالی کردند

عبارات مهم : سیاست

بازیگر مشهور آمریکایی و همسرش جهت کمک به کودکان مهاجر ۱۰۰ هزار دلار اهدا و به سیاست های مهاجرتی ترامپ اعتراض کردند.

به گزارش مهر به نقل از ورایتی، جرج و امل کلونی ۱۰۰ هزار دلار به مرکز جوانان جهت حقوق مهاجرت کودکان اهدا کردند. این مرکز جهت مواظبت از کودکان مهاجر در هنگام روند دیپورت شدن آنها فعالیت می کند و یکی از شرکت های مهم در مقابله با سیاست تازه مرزی ترامپ هست. تاکنون برمبنای این سیاست بیش از ۲ هزار کودک مهاجر از خانواده های ارزش جدا شده است اند.

کلونی منشتر شدن بیانیه ای اعلام کرد: در آینده کودکان ما از ما خواهند پرسید که آیا حقیقت دارد و کشور ما واقعا کودکان را از پدر و مادرهای ارزش جدا و آنها را بازداشت کرد؟

جرج کلونی و همسرش به کودکان مهاجر کمک مالی کردند

وی افزود: و هنگامی که پاسخ ما بله باشد، و بپرسند ما چه کاری در قبال این مساله انجام دادیم، ما باید چه بگوییم؟ ما کجا ایستاده ایم. ما نمی توانیم سیاست این دولت را عوض کردن دهیم ولی می توانیم از قربانیانش حمایت کنیم.

در ۵ روز اخیر در پاسخ به سیاست عدم مدارای کابینه ترامپ که از ماه مه شروع شده، هالیوود به تصویر ها و مطالبی که از خانواده های مهاجری که در مرز فرزندان ارزش را از آنها گرفته اند، به شدت تصویر العمل نشان داده است.

بازیگر مشهور آمریکایی و همسرش جهت کمک به کودکان مهاجر ۱۰۰ هزار دلار اهدا و به سیاست‌های مهاجرتی ترامپ اعتراض کردند. 

کریستی تیگان و جان لجند نیز از جمله ستاره هایی هستند که به این خانواده ها کمک مالی کرده اند. این زوج ۷۲ هزار دلار به اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا اهدا کردند و دیگران را نیز تشویق به این کار کردند.

جاد اپتاو، ایوا دوورنی و کمیل نانجیانی نیز در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … این سیاست را بی رحمانه، شکنجه آمیز و نژادپرستانه خواندند و آن را با کارها آلمان نازی و اردوگاه های بین المللی ژاپنی ها در جنگ جهانی دوم مقایسه کردند.

ماریا والتجین مدیر اجرایی مرکز جوانان گفت: سیاست های این دولت قوانین بین المللی و اصول اساسی انسانی را زیرپا می گذارد و انتقال کودکان به چنین روش های بی رحمانه ای نه تنها حقوق قانونی آنها را نقض می کند بلکه نیازهای اساسی آنها را نیز نادیده می گیرد. ما هر کاری بتوانیم جهت حمایت از این کودکان انجام می دهیم و از حمایت جرج و امل کلونی و بنیاد کلونی جهت عدالت سپاسگزاریم. در چنین مقطعی هیچ چیز نمی تواند تا این حد حیاتی باشد.

جرج کلونی و همسرش به کودکان مهاجر کمک مالی کردند

واژه های کلیدی: سیاست | مهاجرت | مهاجرت | کودکان | خانواده | کابینه ترامپ | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs